Расписание занятий

РАСПИСАНИЕ УЧЕБНЫХ ЗАНЯТИЙ НА II-е ПОЛУГОДИЕ 2022/2023 учебного года 1-4 классы

Дзень тыдня № урока 1 клас (інтэгр.) 2 клас 3 клас 4 клас
Панядзелак 1. руская мова беларуская мова беларуская мова беларуская літаратура
2. матэматыка  матэматыка матэматыка матэматыка
3. фіз. культура і здароўе беларуская літаратура нямецкая мова беларуская мова
4. працоўнае навучанне выяўленчае мастацтва музыка гадзіна здароўя і спорту
5.     фіз. культура і здароўе выяўленчае мастацтва

Аўторак




1. навучанне грамаце(чытанне) руская літаратура беларуская мова фіз. культура і здароўе
2. навучанне грамаце(пісьмо)

руская мова

матэматыка нямецкая мова
3. матэматыка матэматыка нямецкая мова матэматыка
4. выяўленчае мастацтва фіз. культура і здароўе беларуская літаратура руская  мова
5.       руская літаратура
Серада




1. навучанне грамаце(чытанне) беларуская мова руская літаратура беларуская літаратура
2.  навучанне грамаце(пісьмо) матэматыка матэматыка матэматыка
3. матэматыка гадзіна здароўя і спорту руская мова фіз. культура і здароўе
4. гадзіна здароўя і спорту беларуская літаратура чалавек і свет беларуская мова
5.     выяўленчае мастацтва асновы бяспекі і жыццядзейнасці
Чацвер




1. чалавек і свет/чалавек і свет руская літаратура руская літаратура музыка
2. навучанне грамаце(чытанне) руская мова руская мова нямецкая мова
3. выяўленчае мастацтва/матэматыка працоўнае навучанне нямецкая мова матэматыка
4. музыка асновы бяспекі і жыццядзейнасці гадзіна здароўя і спорту руская  мова
5.   музыка асновы бяспекі і жыццядзейнасці працоўнае навучанне
Пятніца 1. навучанне грамаце(пісьмо) чалавек і свет беларуская літаратура нямецкая мова
2. фіз. культура і здароўе/беларуская мова матэматыка матэматыка руская мова
3. матэматыка фіз. культура і здароўе руская мова руская літаратура
4. чалавек і свет (інт.) руская мова фіз. культура і здароўе чалавек і свет
5.     працоўнае навучанне  
Класны кіраўнік Шынкарэвіч Таццяна Аляксандраўна Амінуліна  Марыя Рыгораўна Прымак Марына Эдуардаўна Паўлоўская Наталля Іванаўна

 

свернуть

РАСПИСАНИЕ УЧЕБНЫХ ЗАНЯТИЙ НА II-е ПОЛУГОДИЕ 2022/2023 учебного года 5-8 классы

 

 

5 клас (інтэгр.)

6 клас

7 клас

8 клас (інтэгр.)

Панядзелак

1

фіз. культ. і здароўе/прац.нав.

Г   геаграфія

ням.мова/англ.мова

матэматыка/прац.навуч.

2

руская  мова/бел.мова

фіз. культ. і здароўе

матэматыка

ням.мова/англ.мова/

прац.навуч

3

руская літ./прац.нав.

матэматыка

фіз. культ. і здароўе

руская  мова

4

матэматыка/прац.нав.

руская мова

беларуская мова

фіз.культ.і зд./прац.нав.

5

чалавек і свет

нямецкая мова

беларуская літаратура

 беларуская мова

6

нямецкая мова  (б.) /прац.нав.

руская літаратура

сусветная гісторыя

руская  літаратура

7

нямецкая мова (п.)

 

 

 

Аўторак

1

ням. мова(б.)/прац.нав.

працоўнае навучанне

матэматыка

геаграфія

2

матэматыка

працоўнае навучанне

руская мова

сусветная гісторыя/гіст.Бел.

3

гадз. здароўя і спорту/бел.мова

руская  мова

працоўнае навучанне

матэматыка

4

руская  мова

   матэматыка

прац. навуч./ інфарм.

фізіка/ прац.нав.

5

гісторыя

гадз. здароўя і спорту

прац. навуч./ інфарм.

хімія/прац.навуч.

6

руская літаратура

/прац.навуч.

інфарматыка

геаграфія

біялогія

 

 

 

 

гадз. здароўя і спорту/фіз.культ.

Серада

1

беларуская літ.

матэматыка

ням.мова/англ.мова

гісторыя Беларусі

2

фіз. культ. і здароўе/эл.камп.гр.

нямецкая мова

матэматыка

матэматыка

3

матэматыка/матэм.

сусветная гісторыя

беларуская мова

беларуская мова

4

беларуская мова

беларуская мова

фізіка

ням.мова/англ.мова/

СБА

5

нямецкая мова(п.)/ СБА

беларуская літаратура

гісторыя Беларусі

фіз. культ. і здароўе

6

 

 

гадз. здароўя і спорту

беларуская літаратура

Чацвер

1

нямецкая мова(б.)/ прац.нав.

матэматыка

фізіка

геаграфія

2

працоўнае навучанне

беларуская мова

матэматыка

матэматыка

3

бел.мова/бел.літ.

мастацтва (АіСМК)

руская  мова

прац. навуч./ элем.камп.грам.

4

мастацтва (АіСМК)\чал.і свет

фіз. культ. і здароўе

біялогія

 

прац. навуч./ інфарм./прац.навуч.

5

матэматыка

біялогія

фіз. культ. і здароўе

фізіка/ бел.мова

6

асн. бяспекі і жыц.

беларуская літаратура

руская літаратура

біялогія

 

7

нямецкая мова(п.)

 

 

 

Пятніца

1

бел. літ.

руская літаратура

матэматыка

хімія/бел.літ.

2

руская  мова

нямецкая мова

беларуская літаратура

матэматыка

3

гісторыя/СБА

матэматыка

ням.мова/англ.мова

руская  мова

4

матэматыка

руская  мова

мастацтва (АіСМК)

руская літаратура

5

беларуская мова

беларуская мова

хімія

ням.мова/англ.мова/СБА

6

нямецкая мова (п.)

гісторыя Беларусі

біялогія

мастацтва (АіСМК)

 Кл. кір.

 Банько Таццяна Васільеўна

Міхнавец Каццярына Мікалаеўна

Глінская Таццяна Адамаўна

Буйко Іна Уладзіміраўна

 

свернуть

РАСПИСАНИЕ УЧЕБНЫХ ЗАНЯТИЙ НА II-е ПОЛУГОДИЕ 2022/2023 учебного года 9-11 классы

 

 

9 клас

10 клас

11 клас

Панядзелак

1

матэматыка

біялогія

беларуская літаратура

2

біялогія

матэматыка

беларуская мова

3

сусветная гісторыя

хімія

матэматыка

4

хімія

сусветная гісторыя

геаграфія

5

фіз. культ. і здароўе

грамадазнаўства

хімія

6

 беларуская літаратура

фіз. культ. і здароўе

біялогія

Аўторак

1

біялогія

матэматыка

сусветная гісторыя

2

фізіка

гадз. здароўя і спорту

біялогія

3

матэматыка

біялогія

руская   мова

4

нямецкая мова

чарчэнне

фіз. культ. і здароўе

5

руская   мова

фізіка

нямецкая мова

6

руская літаратура

 

ДП/МП

 

 

 

15.30-17.00

 працоўнае навучанне УА “Мар’інагорскі дзяржаўны аграрна-тэхнічны каледж”

15.30-18.30

 працоўнае навучанне УА “Мар’інагорскі дзяржаўны аграрна-тэхнічны каледж”

Серада

1

фізіка

фіз. культ. і здароўе

матэматыка

2

сусветная гісторыя

фізіка

беларуская літаратура

3

матэматыка

ням.мова/англ.мова

фізіка

4

грамадазнаўства

матэматыка

гадз. здароўя і спорту

5

інфарматыка

руская літаратура

астраномія

6

нямецкая мова

інфарматыка

 

7

гадз. здароўя і спорту

 

 

Чацвер

1

працоўнае навучанне

руская   літаратура

руская   літаратура

2

фіз. культ. і здароўе

руская мова

руская мова

3

фізіка

беларуская мова

фіз. культ. і здароўе

4

руская мова

беларуская літаратура

фізіка

5

беларуская мова

геаграфія

нямецкая мова

6

нямецкая мова

ДП/МП

матэматыка

Пятніца

1

гісторыя Беларусі

беларуская мова

матэматыка

2

матэматыка

хімія

гісторыя Беларусі

3

беларуская мова

матэматыка

хімія

4

хімія

  ням.мова/англ.мова

грамадазнаўства

5

геаграфія

гісторыя Беларусі

інфарматыка

6

беларуская літаратура

15.00-18.00 працоўнае навучанне

 УА “Мар’інагорскі дзяржаўны аграрна-тэхнічны каледж”

15.05-18.05

 працоўнае навучанне УА “Мар’інагорскі дзяржаўны аграрна-тэхнічны каледж”

Класны

кіраўнік


 

Усава Алена Васільеўна

Бародзіч Галіна Аляксандраўна

Грыгор’ева Марына

Фёдараўна

свернуть

Расписание факультативных занятий на II полугодие 2022/2023 учебного года

Расклад факультатыўных заняткаў

на ІІ паўгоддзе  2022/2023 навучальнага года

Назва

Клас

Адказны за правядзенне

Месца правядзення

Час правядзення

 

 

 

 

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Учимся говорить правильно

1

Шынкарэвіч Т.А.

к-т 1 кл.

 

8.15-8.50

 

 

 

Асновы моўнай культуры

1

Шынкарэвіч Т.А.

к-т 1 кл.

 

 

8.15-8.50

 

 

Матэматычная вясёлка

1

Шынкарэвіч Т.А.

к-т 1 кл.

 

 

 

 

8.15-8.50

Лепка

2

Амінуліна М.Р.

к-т 2 кл

 

 

13.00-13.45

 

 

Дзіцячая лёгкая атлетыка

2

Амінуліна М.Р.

к-т 2 кл

13.00-13.45

 

 

 

 

Дзіцячая лёгкая атлетыка

2

Амінуліна М.Р.

к-т 2 кл.

 

 

 

 

14.00-14.45

Речевой этикет

4

Паўлоўская Н.І.

к-т 4 кл.

 

 

 

 

13.00-13.45

Пазнай свет

5

Глінская Т.А.

к-т руск.мовы

 

 

 

14.55-15.40

 

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

6

Андрэева В.Ф.

к-т нямецкай мовы

 

14.55-15.40

 

 

 

Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму

6

Глінская Т.А.

к-т нямецкай мовы

14.55-15.40

 

 

 

 

Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння

6

Капылова І.А.

к-т нямецкай мовы

 

 

8.05-8.50

 

 

Слова ў тэксце

7

Грыгор’ева М.Ф.

к-т геаграфіі

 

 

 

 

8.05-8.50

Падарожжа па геаграфічнай карце

7

Глінская Т.А.

к-т геаграфіі

 

 

 

8.05-8.50

 

Дапытлівым пра таямніцы хіміі

8

Буйко І.У.

к-т хіміі

 

 

 

8.05-8.50

 

Мой псіхалагічны дабрабыт

і дапамога аднагодкам у крызіснай сітуацыі

8

Зянкевіч С.Я.

к-т матэматыкі

 

 

 

 

8.05-8.50

Паўтараем матэматыку

9

Шыбакова Т.А.

к-т гісторыі

 

 

 

8.05-8.50

 

Секреты синтаксиса и пунктуации

9

Калевіч Н.М.

к-т гісторыі

 

14.55-15.40

 

 

 

Складаны сказ без складанасці

9

Капылова І.А.

к-т гісторыі

 

 

 

 

8.05-8.50

Вялікая Айчынная вайна савецкага народа

9

Усава А.В.

к-т гісторыі

 

 

8.05-8.50

 

 

Паўтараем матэматыку

10

Банько Т.В.

к-т 10 кл.

 

 

 

14.55-15.40

 

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11

Грыгор’ева М.Ф.

к-т бел. мовы

 

 

14.00-14.45

 

 

 

свернуть