Расписание занятий

РАСПИСАНИЕ УЧЕБНЫХ ЗАНЯТИЙ НА II-е ПОЛУГОДИЕ 2021/2022 учебного года 1-4 классы

 

 

1 клас

2 клас

3 клас

4 клас (інтэгр.)

Панядзелак

1

беларуская літаратура

(навучанне чытанню)

   беларуская мова

беларуская літаратура

 

беларуская мова/ бел.мова

2

матэматыка

матэматыка

матэматыка

матэматыка

3

фіз. культура і здароўе

фіз. культура і здароўе

беларуская мова

   фіз. культура і здароўе

4

выяўленчае мастацтва

беларуская літаратура

 

фіз. культура і здароўе

беларуская літаратура

 

5

 

 

выяўленчае мастацтва

музыка

Аўторак

1

Ч  чалавек і свет

руская літаратура

руская мова

руская мова

2

матэматыка

руская мова

матэматыка

руская літаратура/бел.літ.

3

беларуская мова

(навучанне пісьму)

матэматыка

нямецкая мова

матэматыка/СБА

4

час здароўя і спорту

   выяўленчае мастацтва

руская літаратура

нямецкая мова/матэм.

5

 

музыка

працоўнае навучанне

час здароўя і спорту

/прац.навуч.

Серада

1

беларуская літаратура

(навучанне чытанню)

беларуская мова

нямецкая мова

беларуская мова

2

беларуская мова

(навучанне пісьму)

матэматыка

матэматыка

беларуская літаратура

3

матэматыка

час здароўя і спорту

беларуская мова

матэматыка

4

працоўнае навучанне

беларуская літаратура

час здароўя і спорту

выяўленчае мастацтва

5

 

 

беларуская літаратура

 

Чацвер

1

беларуская літаратура

(навучанне чытанню)

чалавек і свет

чалавек і свет

руская літаратура,СБА

2

беларуская мова (навучанне пісьму)

руская мова

руская мова

руская мова

3

выяўленчае мастацтва

працоўнае навучанне

музыка

нямецкая мова/прац.нав.

4

 

асновы бяспекі і жыццядзейнасці

нямецкая мова

працоўнае навучанне

5

 

 

асновы бяспекі і жыццядзейнасці

асновы бясп. жыццядз.

6

 

 

 

 

Пятніца

1

руская мова

руская літаратура

фіз. культура і здароўе

нямецкая мова

2

матэматыка

 

матэматыка

матэматыка

матэматыка/матэм.

3

фіз. культура і здароўе

руская мова

руская мова

руская мова/прац.навуч.

4

музыка

фіз. культура і здароўе

руская літаратура

фіз. культура і здароўе

5

 

 

 

чалавек і свет

Кл.кір.

Амінуліна Марыя Рыгораўна

Прымак Марына Эдуардаўна

Паўлоўская Наталля Іванаўна

Шынкарэвіч Таццяна Аляксандраўна

 

 

свернуть

РАСПИСАНИЕ УЧЕБНЫХ ЗАНЯТИЙ НА II-е ПОЛУГОДИЕ 2021/2022 учебного года 5-8 классы

 

 

5 клас

6 клас

7 клас (інтэгр.)

8 клас

Панядзелак

1

ням.мова/англ.мова

   матэматыка

беларуская мова/бел.мова

хімія

2

руская мова

біялогія

матэматыка/матэм.

матэматыка

3

матэматыка

руская  мова

ням.мова/англ.мова/бел.м.

  сусветная гісторыя

4

руская  літаратура

ням.мова/англ.мова

фізічная культура і

здароўе/ФЗК

геаграфія

5

беларуская мова

фізічная культура і

здароўе

руская  мова/руск.мова

  нямецкая мова

6

фізічная культура і

здароўе

руская літаратура

руская літаратура/руск.літ

беларуская мова

7

 

 

 

фізічная культура і

здароўе

Аўторак

1

сусветная гісторыя

інфарм./ прац. навуч.

фізіка/СБА

мастацтва (АіСМК)

2

чалавек і свет

працоўнае навучанне

біялогія/ біялогія

гісторыя Беларусі

3

матэматыка

інфарм./ прац. навуч.

геаграфія/геаграфія

біялогія

4

працоўнае навучанне

  час здароўя і спорту

мастацтва (АіСМК)/геагр.

матэматыка

5

асновы бяспекі  і жыццядзейнасці

матэматыка

матэматыка/матэматыка

працоўнае навучанне

6

 

 

час здароўя і спорту/ фіз. культура і здароўе

фізіка

Серада

1

беларуская мова

беларуская літаратура

фізічная культура і

здароўе/фіз.культ. і зд.

матэматыка

2

час здароўя і спорту

матэматыка

матэматыка/матэматыка

нямецкая мова

3

матэматыка

беларуская мова

беларуская літаратура/ бел.літ

руская мова

4

беларуская літаратура

ням.мова/англ.мова

гісторыя Беларусі/ гісторыя Беларусі

час здароўя і спорту

5

ням.мова/англ.мова

фізічная культура і

здароўе

руская мова/руская мова

інфарматыка

6

 

гісторыя Беларсі

ням.мова/англ.мова

руская літаратура

Чацвер

1

матэматыка

беларуская мова

хімія/прац.навуч.

фізічная культура і

здароўе

2

фізічная культура і

здароўе

руская  мова

матэматыка/ прац.навуч.

фізіка

3

руская  мова

геаграфія

фізіка/СБА

матэматыка

4

руская літаратура

матэматыка

інфарм./прац.навуч./інф.

беларуская мова

5

беларуская мова

мастацтва (АіСМК)

працоўнае навучанне/

прац.навуч.

хімія

6

 

руская літаратура

інфарм./ прац. навуч./

прац.навуч.

беларуская літаратура

Пятніца

1

мастацтва (АіСМК)

сусветная гісторыя

беларуская літаратура/бел.літ.

матэматыка

2

руская мова

матэматыка

біялогія/біялогія

нямецкая мова

3

матэматыка

руская мова

ням.мова/англ.мова/прац.

руская мова

4

беларуская  літаратура

беларуская мова

сусветная гісторыя/

прац.навуч.

руская літаратура

5

ням.мова/англ.мова

беларуская літаратура

беларуская мова/бел.мова

геаграфія

6

сусветная гісторыя

ням.мова/англ.мова

матэматыка/матэм.

біялогія

 Кл. кір.

 Міхнавец Кацярына

Мікалаеўна

Глінская Таццяна Адамаўна

Буйко Іна Уладзіміраўна

 

Усава Алена Васільеўна

 

             

 

 

 

 

свернуть

РАСПИСАНИЕ УЧЕБНЫХ ЗАНЯТИЙ НА II-е ПОЛУГОДИЕ 2021/2022 учебного года 9-11 классы

 

 

9 клас

10 клас

11 клас

Панядзелак

1

руская літаратура

інфарматыка

фізічная культура і здароўе

2

ням.мова/англ.мова

фізічная культура і здароўе

беларуская мова

3

хімія

матэматыка

беларуская літаратура

4

беларуская мова

хімія

матэматыка

5

матэматыка

сусветная гісторыя

біялогія

6

 інфарматыка

нямецкая мова

працоўнае навучанне

7

сусветная гісторыя

 

працоўнае навучанне

Аўторак

1

біялогія

нямецкая мова

ДП/МП

2

матэматыка

час здароўя і спорту

нямецкая мова

3

фізічная  культура і здароўе

фізіка

сусветная гісторыя

4

сусветная гісторыя

матэматыка

біялогія

5

грамадазнаўства

біялогія

фізіка

6

працоўнае навучанне

 

хімія

 

 

 

15.30-17.00

 працоўнае навучанне УА “Мар’інагорскі дзяржаўны аграрна-тэхнічны каледж”

 

Серада

1

матэматыка

біялогія

руская   літаратура

2

беларуская літаратура

грамадазнаўства

руская мова

3

ням.мова/англ.мова

матэматыка

час здароўя і спорту

4

руская мова

руская мова

матэматыка

5

фізіка

 руская   літаратура

грамадазнаўства

6

час здароўя і спорту

беларуская літаратура

астраномія

7

 

 

нямецкая мова

Чацвер

1

матэматыка

фізіка

нямецкая мова

2

руская  мова

нямецкая мова

хімія

3

беларуская мова

чарчэнне

фізічная культура і здароўе

4

хімія

ДП/МП

фізіка

5

фізіка

фізічная культура і здароўе

матэматыка

6

фізізічная культура і здароўе

геаграфія

 

7.

 

 

 

Пятніца

1

біялогія

матэматыка

беларуская літаратура

2

гісторыя Беларусі

руская літаратура

інфарматыка

3

беларуская літаратура

беларуская мова

матэматыка

4

ням.мова/англ.мова

  хімія

геаграфія

5

матэматыка

біялогія

гісторыя Беларусі

6

 

 

геаграфія

15.00-18.00 працоўнае навучанне

 УА “Мар’інагорскі дзяржаўны аграрна-тэхнічны каледж”

 

Субота

1

 

 

працоўнае навучанне

2

 

 

працоўнае навучанне

3

 

 

працоўнае навучанне

4

 

 

працоўнае навучанне

Кл. кір.

 

Бародзіч Галіна Аляксандраўна

Грыгор’ева Марына

Фёдараўна

Грыгор’ева Марына

Фёдараўна

 

свернуть

Расписание факультативных занятий на II полугодие 2021/2022 учебного года

Расклад факультатыўных заняткаў

на ІІ паўгоддзе  2021/2022 навучальнага года

Назва

Клас

Адказны за правядзенне

Месца правядзення

Час правядзення

 

 

 

 

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Матэматычная вясёлка

1

Амінуліна М.Р.

к-т 1 кл.

12.40-13.15

 

 

 

 

Дзіцячая лёгкая атлетыка

1

Амінуліна М.Р.

к-т 1 кл.

 

 

12.40-13.15

 

 

Дзіцячая лёгкая атлетыка

1

Амінуліна М.Р.

к-т 1 кл.

 

 

 

11.45-12.20

 

Асновы моўнай культуры

2

Прымак М.Э.

к-т 2 кл

 

 

13.00-13.45

 

 

Мая Айчына

2

Прымак М.Э.

к-т 2 кл

 

 

 

8.05-8.50

 

Путешествие в мир сказки

3

Паўлоўская Н.І.

к-т 3 кл.

14.55-15.40

 

 

 

 

Развіваючая інфарматыка

3

Банько Т.В.

к-т інфарм.

 

8.05-8.50

 

 

 

Матэматычная вясёлка

4

Шынкарэвіч Т.А.

к-т 4 кл.

 

 

 

8.05-8.50

 

У краіне знаёмых незнаёмцаў

4

Шынкарэвіч Т.А.

к-т 4 кл.

 

 

 

 

8.05-8.50

Кладовая слов русского языка

5

Андрэева В.Ф.

к-т ням.мовы

 

 

 

14.55-15.40

 

Практыкум па чытанню

6

Міхнавец К.М.

к-т геаграфіі

 

 

8.05-8.50

 

 

Падарожжа па геаграфічнай карце

6

Глінская Т.А.

к-т геаграфіі

 

8.05-8.50

 

 

 

Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння

6

Грыгр’ева М.Ф.

к-т геаграфіі

 

 

 

8.05-8.50

 

Слова ў тэксце

7

Капылова І.А.

к-т матэматыкі

 

 

 

14.55-15.40

 

Дапытлівым пра таямніцы хіміі

8

Буйко І.У.

к-т хіміі

 

 

 

8.05-8.50

 

Па краінах і кантынентах

8

Глінская Т.А.

к-т гісторыі

 

 

 

 

8.05-8.50

Пазнай і дакажы

9

Банько Т.В.

к-т руск. мовы

 

 

 

14.55-15.40

 

Секреты синтаксиса и пунктуации

9

Грыгр’ева М.Ф.

к-т руск. мовы

 

 

14.55-15.40

 

 

Складаны сказ без складанасці

9

Капылова І.А.

к-т руск. мовы

 

14.55-15.40

 

 

 

Вялікая Айчынная вайна савецкага народа

9

Усава А.В.

к-т руск. мовы

 

 

 

 

8.05-8.50

Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы

10

Грыгор’ева М.Ф.

к-т бел. мовы

 

 

 

 

8.05-8.50

свернуть

Расписание занятий с учащимися, которые отнесены по состоянию здоровья к группе СМГ

РАСКЛАД ЗАНЯТКАЎ

з вучнямі, якія аднесены па стану здароўя да СМГ

на II паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

дзяржаўнай установы адукацыі

“Дубраўская сярэдняя школа”

Клас

Адказны за правядзенне

Месца правядзення

 

панядз.

аўторак

серада

чацвер

пятніца

1-11

Нікіцін В.В.

Спартыўная зала

 

8.05-8.50

 

8.05-8.50

 

 

свернуть