Расписание выпускных экзаменов
24.05.2022Расклад выпускных экзаменаў
па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў 2021/2022 навучальным годзе
IX клас
Дата |
Пачатак экзамену
|
Прадмет |
Форма правядзення экзамену |
Кабінет |
2 чэрвеня |
9.00 |
матэматыка |
у пісьмовай форме
|
кабінет беларускай мовы
|
7 чэрвеня |
9.00 |
беларуская мова |
у пісьмовай форме (дыктант) |
кабінет беларускай мовы
|
9 чэрвеня |
9.00 |
руская мова |
у пісьмовай форме (дыктант) |
кабінет беларускай мовы
|
Склад экзаменацыйных камісій
для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў 2021/2022 навучальным годзе
Дата |
Клас |
Вучэбны прадмет |
Склад экзаменацыйнай камісіі |
Пасада |
Спецыяльнасць |
Кваліфікацыйная катэгорыя |
|
|
Прозвішча, імя, імя па бацьку |
||||||
2 чэрвеня |
ІХ |
матэматыка |
старшыня |
Капылова І.А. |
намеснік дырэктара |
метадыст па выхаваўчай рабоце |
першая |
члены камісіі: |
Банько Т.В. |
настаўнік |
матэматыка |
першая |
|||
Шыбакова Т.А. |
настаўнік |
матэматыка |
першая |
||||
7 чэрвеня |
ІХ |
беларуская мова |
старшыня |
Андрэева В.Ф. |
дырэктар |
беларуская мова і літаратура |
вышэйшая |
члены камісіі: |
Капылова І.А. |
настаўнік |
метадыст па выхаваўчай рабоце |
першая |
|||
Грыгор’ева М.Ф. |
настаўнік |
беларуская мова і літаратура |
вышэйшая |
||||
9 чэрвеня |
ІХ |
руская мова |
старшыня |
Капылова І.А. |
намеснік дырэктара |
метадыст па выхаваўчай рабоце |
першая |
члены камісіі: |
Грыгор’ева М.Ф. |
настаўнік |
беларуская мова і літаратура |
вышэйшая |
|||
Калевіч Н.М. |
настаўнік |
беларуская і руская мова і літаратура |
вышэйшая |
Расклад выпускных экзаменаў
па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў 2021/2022 навучальным годзе
XI клас
Дата |
Пачатак экзамену |
Прадмет |
Форма правядзення экзамену
|
Кабінет |
1 чэрвеня |
9.00 |
матэматыка |
у пісьмовай форме
|
кабінет беларускай мовы
|
3 чэрвеня |
9.00 |
беларуская мова |
у пісьмовай форме (пераказ) |
кабінет беларускай мовы
|
6 чэрвеня |
9.00 |
гісторыя Беларусі |
у вуснай форме
|
кабінет беларускай мовы
|
8 чэрвеня |
9.00 |
нямецкая мова
|
у вуснай форме
|
кабінет беларускай мовы
|
Склад экзаменацыйных камісій
для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў 2021/2022 навучальным годзе
Дата |
Клас |
Вучэбны прадмет |
Склад экзаменацыйнай камісіі |
Пасада |
Спецыяльнасць |
Кваліфікацыйная катэгорыя |
|
|
Прозвішча, імя, імя па бацьку |
||||||
1 чэрвеня |
XI |
матэматыка |
старшыня |
Андрэева В.Ф. |
дырэктар |
беларуская мова і літаратура |
вышэйшая |
члены камісіі: |
Банько Т.В. |
настаўнік |
матэматыка |
першая |
|||
Дзядзічкіна А.І. |
настаўнік |
матэматыка |
першая |
||||
Шыбакова Т.А. |
настаўнік |
матэматыка |
першая |
||||
3 чэрвеня |
XI |
беларуская мова |
старшыня |
Андрэева В.Ф. |
дырэктар |
беларуская мова і літаратура |
вышэйшая |
члены камісіі: |
Грыгор’ева М.Ф. |
настаўнік |
беларуская мова і літаратура |
вышэйшая |
|||
Жураўлевіч В.С. |
настаўнік |
беларуская мова і літаратура |
першая |
||||
Калевіч Н.М. |
настаўнік |
беларуская і руская мова і літаратура |
вышэйшая |
||||
6 чэрвеня |
XI |
гісторыя Беларусі
|
старшыня |
Андрэева В.Ф. |
дырэктар |
беларуская мова і літаратура |
вышэйшая |
члены камісіі: |
Усава А.В. |
настаўнік |
гісторыя |
першая |
|||
Івашкевіч Н.К. |
настаўнік |
гісторыя |
другая |
||||
Лапіцкая В.Ю. |
настаўнік |
гісторыя |
вышэйшая |
||||
8 чэрвеня |
XI |
нямецкая мова
|
старшыня |
Андрэева В.Ф. |
дырэктар |
беларуская мова і літаратура |
вышэйшая |
члены камісіі: |
Міхнавец К.М. |
настаўнік |
нямецкая мова |
вышэйшая |
|||
Кузуб Г.В. |
настаўнік |
англійская, нямецкая мова |
другая |
||||
Піліцын А.С. |
настаўнік |
англійская, нямецкая мова |
другая |