Расписание занятий

РАСПИСАНИЕ УЧЕБНЫХ ЗАНЯТИЙ НА II-е ПОЛУГОДИЕ 2020/2021 учебного года 1-4 классы

04.01.2021

 

 

1 клас

 

2 клас

 

3 клас (інтэгр.)

4 клас

 

 

 

Панядзелак

1

беларуская літаратура

(навучанне чытанню)

   беларуская мова

беларуская мова

руская  мова

2

матэматыка

матэматыка

матэматыка

матэматыка

3

фіз. культура і здароўе

фіз. культура і здароўе

беларуская літаратура

нямецкая мова/англ.мова

4

выяўленчае мастацтва

беларуская літаратура

 

фіз. культура і здароўе/СБА

фіз. культура і здароўе

5

 

 

музыка

руская літаратура

 

Аўторак

1

   чалавек і свет

руская літаратура

руская мова

беларуская літаратура

2

матэматыка

руская мова

нямецкая мова/матэм.

матэматыка

3

беларуская мова (навучанне пісьму)

матэматыка

матэматыка/бел.літ.

гадзіна здароўя і спорту

4

музыка

   выяўленчае мастацтва

руская літаратура/чал.і свет

беларуская мова

5

 

музыка

выяўленчае мастацтва

асновы бяспекі і жыццядзейнасці

Серада

1

беларуская літаратура

(навучанне чытанню)

беларуская мова

беларуская літаратура

руская літаратура

2

беларуская мова (навучанне пісьму)

матэматыка

беларуская мова

руская мова

3

матэматыка

гадзіна здароўя і спорту

матэматыка

матэматыка

4

гадзіна здароўя і спорту

беларуская літаратура

гадзіна здароўя і спорту

нямецкая мова/англ.мова

5

 

 

асновы бясп. і жыццядзейн.

музыка

Чацвер

1

беларуская літаратура

(навучанне чытанню)

чалавек і свет

чалавек і свет

беларуская літаратура

2

беларуская мова (навучанне пісьму)

руская мова

нямецкая мова/бел.мова

беларуская мова  мова

3

працоўнае навучанне

працоўнае навучанне

руская мова/СБА

фіз. культура і здароўе

4

 

асновы бясп. і жыццядзейн.

руская літаратура

чалавек і свет

5

 

 

працоўнае навучанне

выяўленчае мастацтва

Пятніца

1

руская мова

фіз. культура і здароўе

нямецкая мова

руская мова

2

матэматыка

руская мова

матэматыка

матэматыка

3

фіз. культура і здароўе

матэматыка

руская мова/прац.нав.

працоўнае навучанне

4

выяўленчае мастацтва

руская літаратура

фіз. культура і здароўе

нямецкая мова/англ.мова

Кл.кір.

Прымак Марына Эдуардаўна

Паўлоўская Наталля Іванаўна

Шынкарэвіч Таццяна Аляксандраўна

Амінуліна Марыя Рыгораўна

                                                                                                                               

свернуть

РАСПИСАНИЕ УЧЕБНЫХ ЗАНЯТИЙ НА II-е ПОЛУГОДИЕ 2020/2021 учебного года 5-8 классы

04.01.2021

 

 

5 клас

6 клас (інтэгр.)

7 клас

8 клас

 

 

                                       

Панядзелак

1

матэматыка

   руская літаратура

матэматыка

хімія

2

беларуская мова

біялогія

фіз. культура і здароўе

нямецкая мова

3

руская мова

руская  мова/СБА

біялогія

фіз. культура і

   здароўе

4

руская літаратура

ням.мова/англ.мова

беларуская мова

беларуская мова

5

ням.мова/англ.мова

матэматыка

сусветная гісторыя

  біялогія

6

 

фіз.культура і здароўе

ням.мова/англ.мова

матэматыка

Аўторак

1

фіз. культура і здароўе

сусветная гісторыя/СБА

геаграфія

мастацтва (АіСМК)

2

матэматыка

мастацтва (АіСМК)/ прац.нав.

гісторыя Беларусі

матэматыка

3

руская мова

матэматыка

хімія

нямецкая мова

4

руская літаратура

   інфарм./ прац. навуч.

гадзіна здароўя і спорту

фізіка

5

сусветная гісторыя

працоўнае навучанне

матэматыка

геаграфія

6

асновы бяспекі і жыццядзейнасці

інфарм./ прац. навуч.

фізіка

сусветная гісторыя

7

 

 

 

гадзіна здароўя і спорту

Серада

1

беларуская літаратура

беларускаямова/

геаграфія

руская літаратура

матэматыка

2

беларуская мова

ням.мова/англ.мова/

беларуская мова

руская мова

фіз. культура і

здароўе

3

ням.мова/англ.мова

гадзіна здароўя і спорту

беларуская мова

беларуская мова

4

гадзіна здароўя і спорту

матэматыка

беларуская літаратура

беларуская літаратура

5

сусветная гісторыя

руская мова

матэматыка

нямецкая мова

6

 

руская літаратура

ням.мова/англ.мова

інфарматыка

7

 

 

 

 

Чацвер

1

матэматыка

беларуская літаратура

фізіка

матэматыка

2

матэматыка

матэматыка

фіз. культура і здароўе

працоўнае навучанне

3

працоўнае навучанне

беларуская мова

матэматыка

хімія

4

фіз. культура і здароўе

геаграфія

працоўнае навучанне

фізіка

5

чалавек і свет

фіз. культура і здароўе

працоўнае навучанне

руская мова

6

 

 

інфарматыка

руская літаратура

7

 

 

 

 

Пятніца

1

беларуская літаратура

гісторыя Беларусі/ прац.нав.

руская мова

геаграфія

2

беларуская мова

ням.мова/англ.мова/

прац.нав.

матэматыка

гісторыя Беларусі

3

руская мова

матэматыка/ прац.нав.

ням.мова/англ.мова

руская мова

4

матэматыка

руская мова

мастацтва (АіСМК)

матэматыка

5

мастацтва (АіСМК)

беларуская мова

біялогія

руская літаратура

6

ням.мова/англ.мова

беларуская літаратура

беларуская літаратура

біялогія

7

 

 

 

 

 Кл. кір.

Глінская Таццяна Адамаўна

Буйко Іна Уладзіміраўна

Усава Алена Васільеўна

Бародзіч Галіна Аляксандраўна

 

свернуть

РАСПИСАНИЕ УЧЕБНЫХ ЗАНЯТИЙ НА II-е ПОЛУГОДИЕ 2020/2021 учебного года 9-10 классы

04.01.2021

 

 

 

9 клас

10 клас

 

 

 

Панядзелак

1

фіз. культура і здароўе

нямецкая мова

2

матэматыка

сусветная гісторыя

3

сусветная гісторыя

матэматыка

4

біялогія

інфарматыка

5

беларуская мова

 

фіз. культура і здароўе

6

беларуская літаратура

працоўнае навучанне

7

ням.мова/англ.мова

працоўнае навучанне

Аўторак

1

матэматыка

нямецкая мова

2

гадзіна здароўя і спорту

чарчэнне

3

гісторыя Беларусі

фізіка

4

грамадазнаўства

хімія

5

фізіка

біялогія

6

хімія

дапрыз.падр./мед.падр.

7.

інфарм./прац.навуч.

 

Серада

1

ням.мова/англ.мова

гадзіна здароўя і спорту

2

матэматыка

гісторыя Беларусі

3

руская мова

матэматыка

4

руская літаратура

грамадазнаўства

5

фіз. культура і здароўе

Руская літаратура

 

 

 

Чацвер

1

беларуская літаратура

нямецкая мова

2

хімія

беларуская мова

3

фізіка

беларуская літаратура

4

беларуская мова

матэматыка

5

матэматыка

фізіка

6

геаграфія

фіз. культура і здароўе

7.

інфарм./прац.навуч.

геаграфія

Пятніца

1

матэматыка

хімія

2

руская мова

біялогія

3

біялогія

руская мова

4

сусветная гісторыя

руская літаратура

5

ням.мова/англ.мова

матэматыка

Субота

1

 

працоўнае навучанне

2

 

працоўнае навучанне

3

 

працоўнае навучанне

4

 

працоўнае навучанне

 

 

Грыгор’ева Марына

Фёдараўна

Міхнавец Кацярына Мікалаеўна

свернуть

Расписание факультативных занятий на II полугодие 2020/2021 учебного года

04.01.2021

Расклад факультатыўных заняткаў

на ІІ паўгоддзе  2020/2021 навучальнага года

Назва

Клас

Адказны за правядзенне

Месца правядзення

Час правядзення

 

 

 

 

Панядзелак

Аўторак

Серада

Чацвер

Пятніца

Асновы моўнай культуры

1

Прымак М.Э.

к-т 1 кл.

 

 

 

11.45-12.20

 

Фітадызайн

1

Прымак М.Э.

к-т 1 кл.

 

12.40-13.15

 

 

 

Развіваючая інфарматыка

2

Банько Т.В.

к-т інфарм.

 

 

 

 

8.05-8.50

Матэматычная вясёлка

2

Паўлоўская Н.І.

к-т 2кл

 

 

13.00-13.45

 

 

Путешествие в мир сказки

3

Шынкарэвіч Т.А.

к-т 3 кл.

 

 

14.00-14.45

 

 

Матэматычная вясёлка

3

Шынкарэвіч Т.А.

к-т 3 кл.

 

 

 

 

8.05-8.50

Асновы моўнай культуры

3

Шынкарэвіч Т.А.

к-т 3 кл.

 

8.05-8.50

 

 

 

Вытокі  роднай мовы

4

Амінуліна М.Р.

к-т 4 кл.

 

14.00-14.45

 

 

 

Лепка

4

Амінуліна М.Р.

к-т 4 кл.

 

 

14.00-14.45

 

 

Путешествие в мир сказки

4

Амінуліна М.Р.

к-т 4 кл.

14.00-14.45

 

 

 

 

Грані слова: ад гука да сказа

5

Грыгор’ева М.Ф.

к-т геаграфіі

 

 

 

 

8.05-8.50

Кладовая слов русского языка

5

Андрэева В.Ф.

к-т геаграфіі

14.00-14.45

 

 

 

 

Практыкум па чытанню

5

Міхнавец К.М.

к-т геаграфіі

 

 

 

8.05-8.50

 

Падарожжа па геаграфічнай карце

6

Глінская Т.А.

к-т матэматыкі

 

14.55-15.40

 

 

 

Сакрэты словазмянення, слова- і формаўтварэння

6

Капылова І.А.

к-т матэматыкі

 

 

14.55-15.40

 

 

Краязнаўства

7

Грыгор’ева М.Ф.

к-т гісторыі

 

 

14.55-15.40

 

 

Падарожжа па геаграфічнай карце

7

Глінская Т.А.

к-т геаграфіі

 

8.05-8.50

 

 

 

Дапытлівым пра таямніцы хіміі

8

Буйко І.У.

к-т хіміі

 

 

 

 

8.05-8.50

Гэты няпросты просты сказ

8

Капылова І.А.

к-т руск. мовы

 

 

 

14.55-15.40

 

Паўтараем матэматыку

9

Банько Т.В.

к-т бел. мовы

 

 

 

 

14.00-14.45

Секреты синтаксиса и пунктуации

9

Калевіч Н.М.

к-т бел. мовы

 

 

14.00-14.45

 

 

Складаны сказ без складанасці

9

Грыгор’ева М.Ф.

к-т бел. мовы

 

 

 

8.05-8.50

 

Вялікая Айчынная вайна савецкага народа

9

Усава А.В.

к-т бел. мовы

 

 

8.05-8.50

 

 

                                                                                                

свернуть

Расписание занятий с учащимися, которые отнесены по состоянию здоровья к группе СМГ

РАСКЛАД ЗАНЯТКАЎ

з вучнямі, якія аднесены па стану здароўя да СМГ

на II паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

дзяржаўнай установы адукацыі

“Дубраўская сярэдняя школа”

Клас

Адказны за правядзенне

Месца правядзення

 

панядз.

аўторак

серада

чацвер

пятніца

1-11

Нікіцін В.В.

Спартыўная зала

 

8.05-8.50

 

8.05-8.50

 

 

 

свернуть